"КОНСТАНТА ЛІМІТЕД" ТОВ
тел.: (044) 502-8845
О компанииПрайсыПортфолиоНовостиСтатьи
Просмотров
1585482
Статьи

Реставрація ванни своїми руками

Реставрація ванни своїми руками

Реставрація ванни своїми руками

Грошей – немає. Ванна – жахлива. А робити щось потрібно.

Якщо Ваша ванна давним-давно втратила свій блиск, а подряпини і тріщини нагадують Вам панцир черепахи, окрім цього гроші були вдало вчора витрачені на щось інше – пора кардинально вирішувати питання з реставрацією своєї ванни.

Відновити зовнішній вигляд старої ванни не так вже і складно, мало того - це цілком реально і навіть робиться своїми руками. Зрозуміло, що можна віддати ваннуфахівцям, які можуть її відреставрувати, - а сенс (грошей на реставрацію – немає)? Як варіант по порятунку ванни – пропонується фарбування ванни спеціальноюемаллю для реставрації керамічних і емалевих покриттів. Таку емаль можна знайти на будь-якому будівельному ринку або ж – звернетеся за емаллю на Константу.

Реставрацію ванни треба починати з підготовки поверхні – останню треба помити, відшліфувати, очистити, і знежирити розчинником. Кожен з цих етапів підготовки ваннидо реставрації вимагає терпіння і якості підходу до даної роботи – бо вся Ваша робота, потім, перевтілиться в результат, що «виблискує білизною».

Етап № 1. Підготовка ванни до реставрації.

На цьому етапі Вам знадобиться: миючий засіб, наждачний папір, розчинник, терпіння і час.

Миття ванни.

Відмийте ванну з миючим засобом, щоб прибрати з неї залишки мила. Завершивши процес миття - ванну потрібно протерти і висушити. Після того, як ванна висохла – можна переходити до наступного етапу реставрації ванни.

Шліфовка ванни.

Ретельно пошліфуйте ванну. Пам'ятаєте – пізніше Ви наноситимете нову емаль, яка відразу покаже, де залишилися недоробки у вигляді нерівностей та старої емалі, що погано тримається. Для даного процесу треба використовувати наждачний папір з найдрібнішим зерном, що б не залишити на ванній глибоких подряпин.

Знежирення поверхні ванни.

Після того, як ванна повністю відшліфована – потрібно її очистити від пилу і знежирити розчинником. Для знежирення поверхні ванни рекомендується використовувати розчинник бензин калоша. Протерши всю поверхню ванни розчинником - можете починати переходити до наступного етапу по реставрації ванни.

Етап № 2. Реставрація ванни і фарбувальні роботи.

На цьому етапі Вам знадобиться: целофан, малярна стрічка, фен улюбленої дружини, емаль-аерозоль для кераміки і емалевих покриттів.

Захист навколишніх предметів від попадання на них емалі.

Після того, як була проведена робота по шліфовці і знежиренню поверхні ванни – не забудьте подумати про те, що попереду будуть фарбувальні роботи. Оскільки фарбувати планується тількиванну – решту всіх елементів (плитка, крани, пральна машинка і раковина поряд) слід захистити від попадання на них епоксидної емалі. Для цього рекомендується використовувати звичайний целофан і малярну стрічку.

Підготовка поверхні до фінішного процесу реставрації ванни.

Після того, як всі сусідні елементи захищені від попадання емалі – готуйтеся до процесу фарбування. Для того, щоб емаль добре лягала на поверхню – останню потрібно підготувати і небагато прогріти. Найбільш сприятлива температура поверхні, на яку наноситиметься емаль , – це 15-25 градусів Цельсія. Щоб довести поверхню до такої температури – використовуйте фен, який був, попередньо, успішно запозичений в улюбленої дружини.

Нанесення емалі на поверхню ванни.

Найважливіший момент в реставрації ванни – це нанесення емалі на поверхню. Від того, як рівномірно буде покладена емаль на поверхню, залежатиме довговічність самого лакофарбового покриття. Розпилювати емаль з аерозольного балона потрібно рівномірно, тонкими шарами, з відстані до поверхні в 25-30 сантиметрів. Емаль потрібно наносити в 2-3 тонких шари фарби, причому слід уникати появи на поверхні патьоків і бульбашок. Після того, як фарбувальні роботи будуть закінчені – відреставрованій ванні треба дати просохнути. Для якісної полімеризації епоксидної емаліпотрібно виділити близько 48-72 годин. Після того, як емаль на ванні висохне – радійте! Вами була проведена реставрація ванни своїми руками.

Джерело: http://www.konstanta.kiev.ua/

25.02.2014

предыдущая новость
Контакты
"КОНСТАНТА ЛІМІТЕД" ТОВ

тел: (044) 502-8845
e-mail: konstantaltd@gmail.com
skype: green-konstanta
Портфолио
Метал, металопрокат : Металл, металлопрокат
Метал, металопрокат : Металл, металлопрокат
Аерозоль "New Ton" : Емаль, Ґрунтовка, Лак
Аерозоль "New Ton" : Емаль, Ґрунтовка, Лак